<%@ Page Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeBehind="WebForm1.aspx.cs" Inherits="WebApplication3.WebForm1" %> .::Smart Solutions İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı::.

Sayın Katılımcı,

Elinizdeki anket "Smart Solutions İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı" tarafından tamamen anonim olarak cevaplanacak şekilde hazırlanmıştır. Sizden, kişisel bilgileriniz istenmemekte, sadece çeşitli durumlar karşısındaki tepki ya da düşüncelerinizle ilgili ifadelere cevap vermeniz istenmektedir. Vereceğiniz bilgiler kurum içi yapılacak eğitim çalışmasının verimli geçmesi açısından son derece önemlidir.

Araştırma sonuçlarının sağlıklı olması için lütfen soru ve ifadeleri çok dikkatli okuyunuz, hiçbir maddeyi cevapsız bırakmayınız. Soru formu üzerine hiç bir şekilde isim yazmayınız.

Cevaplarınız gizli kalacak, eğitmen ve araştırmacı dışında kimseyle paylaşılmayacaktır. Bu bir sınav değildir, doğru ya da yanlış cevap yoktur. Verdiğiniz her içten, samimi ve gerçekçi cevap yapılacak olan çalışmayı çok daha verimli kılacaktır. Anket sonrasında herhangi bir sorunuz olursa aşağıdaki adresten eğitmen ile irtibata geçebilirsiniz.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...

Eğitmen: Psk.Dr. Duysal Aşkun Çelik
Smart Solutions İnsan Kaynakları
duysal@smartsolutions.com.tr